Kniha návštěv

Datum: 30.06.2009

Vložil: Jan a Zdenka Foitovi

Titulek: Poděkování

To byl prima nápad.Moc jsme se na setkání těšili ale pro nemoc jsme se nemohli účastnit.Doufáme, že příští rok bude pro nás příznivější a dojedeme vplném počtu.
Veliké poděkování patří organizačnímu týmu,který s pořádáním tohoto dne,měl jistě mnoho práce a starostí.
Na shledanou příští rok se těší www.boston-barzoj.cz

Odpovědět

—————

Datum: 28.06.2009

Vložil: Marta a Gabka

Titulek: DĚKUJEME!!!!

Děkujeme všem za příjemné ohlasy tady a nebo i na naše maily... Moc nás to potěšilo a jsme rády, že veškeré úsilí a přípravy přineslo ovoce a všem se nám s našimi bostonky líbilo... Děkujeme všem co se podíleli a pomáhali, také našim rodinám, bez jejichž podpory by to nebylo (ahoj Jirko a Rosťo :o)) a velké díky patří vám - všem účastníkům za supr atmosféru a pohodu. Fotek je spousty a tak plníme postupně...Těšíme se moc na příští rok! Marta a Gabka

Odpovědět

—————

Datum: 29.06.2009

Vložil: Hillary a Pucca

Titulek: Bol to skvely den!!

Píšeme možno za všetkych bostonkov,vám milí páni a paničky a chceme poďakovať !
To sa nam pačilo nijaký stres a čakanie žiadna trieda stredna, otvorená, ....... Vlastne hej pre všetkych nás bostonkov bola len jedna trieda champiónov radostí.Tešíme sa na budúci rok dufam že tam budú všetci naši kámoši /...aj ten čo si nás tak zo záujmom oňuchával../ Hafff....

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2009

Vložil: Eva a 4 bostoni

Titulek: Kdo přijel, nelitoval...

Příjemné setkání bostonků a jejich příznivců. Úplně jiná pohoda než na výstavách...
Organizátorkám se patří poděkovat za dobrý nápad a práci kolem setkání, ale množství bostonků určitě udělalo radost všem.
Ahoj při 2.SETKÁNÍ přátel BT.
Vendlerová Eva
www.zladerova.com

Odpovědět

—————

Datum: 23.06.2009

Vložil: Fanoušek s páníčky

Titulek: Fotky

Ahoj, také děkujeme organizátorkám za uspořádání a krásný program, bylo to opravdu příjemné setkání. Pro všechny, kdo mají zájem, naše fotky ze setkání uveřejněny na: https://bostonekfanousek.rajce.idnes.cz/Setkani_pratel_bostonskeho_teriera_20.6.09/ Už se moc těšíme na příští rok.

Odpovědět

—————

Datum: 23.06.2009

Vložil: Tereza a Melvin

Titulek: Moc díky

Ahoj, chceme moc poděkovat za senzační setkání. všechno bylo naprosto bezvadně zorganizované a moc jsme si to užili. Počasí bylo opravdu krásné a tak to byl báječně strávený den. Těšíme se někdy příště, ještě jednou děkujeme a zdravíme všechny :-)

Odpovědět

—————

Datum: 21.06.2009

Vložil: Jarmila a Rick

Titulek: Poděkování

Velký dík organizátorkám a všem pomocníkům za krásný den.Opravdu se to moc a moc povedlo. Všechno perfektně zorganizované, včetně počasí. A nakonec zlatý hřeb večera a pověstná třešnička na dortu - Tadeáš a tanec!
Už se těším na další ročník.

Odpovědět

—————

Datum: 20.06.2009

Vložil: Lukas a Abby

Titulek: Veliké poděkování

Holky organizátorky, moc děkujeme za perfektní setkání ! Skvělý nápad a perfektní provedení ! Bohužel jsme museli odjet už v 16.00 hod ... ale stálo to za to !!! Díky moc ! https://www.abby.cz

Odpovědět

—————

Datum: 12.06.2009

Vložil: Jitka

Titulek: Buldoček vs bostonek

Milí přátelé bostonských teriérů, hledam dobrovolniky z vasich rad, kteri by mi pomohli rozlousknout jednu pohlednicovou zahadu.
Mam pohled, na kterem je profil hlavy nejakeho pejsanka - zadni strana pohledu tvrdi, ze je to frantik. Ale me coby buldockomilovnici a obdivovatelky az za hrob to prijde spis jako bostonek. A proto chci poprosit zdejsi dobrovolniky, jestli by se na tu fotku nemrkli a nenapsali mi svuj nazor.
Můj mejlik je jitka.mikesova@seznam.cz, staci napsat a fotku poslu na omrknuti. Byla bych vam tuze povdecna, neb mi ulehcite rozhodovani, kam ho ve sbirce zaradit - a urcite chapete, ze to je pro nas sberatele tuuuuze dulezita vec:o):o):o)
A prosím, označte se mi v mejlu, že jste od bostonků - já hodila stejnou výzvu ještě na fórum majitelů buldočků. A zatím je jejich hlasování dost nerozhodné, tak jsem se rozhodla ještě oslovit vás - že bude zajímavé srovnat, jak to vidí buldočkáři a bostonkáři.
Díky vsem za ochotu a pomoc a tradaaa do toho hlavolamu. Jitka

Odpovědět

—————

Datum: 18.06.2009

Vložil: Jan a David Michalak

Titulek: Re: Buldoček vs bostonek

Sme z ch.st.Idol Park radi by sme vyadrili svoj nazor.Už sme nieco take riesili aj na slovensku. S pzdravom rod Michalaková a ich Bostoni.
piste ale na info@bostonterrier.sk

Odpovědět

—————

                 


Kontakt

Kemp EDEN, Jinolice

Eden Jinolice s.r.o.
Libuň - Březka 152
Jičín 506 01


+420724601070 

bostonský teriér - boston terrier - bostonek - setkání