Kniha návštěv

Datum: 28.06.2010

Vložil: Tadeášek s Endží

Titulek: Děkujeme

zdravíme všechny,
Také mi a páníčkové jsme stále plní krásných domů z víkendu, který byl naprosto super a chtěli bychom hlavně za páníčky poděkovat organizátorům a všem hodným lidem, kteří nám pomáhali, a udělali pro nás skutečně maximum.
Pokud to bude možné rádi přijedeme i příště a snad se nám do té doby povede secvičit také nějáký ten volný program, abychom se mohli i mi trošičku předvést. Posíláme pac a pusu a ještě jednou děkujeme. Tadeáš Endží a páníčkové www.angelinaasistent.wbs.cz

Odpovědět

—————

Datum: 28.06.2010

Vložil: Martice a Gábi (pořadatelé)

Titulek: Re: Děkujeme

Hezký den,
děkujeme moc a jsme rády, že se Vám líbilo. Bylo to s Vámi moc příjemné. Děkujeme za doplnění canisterapie o Vaše zkušenosti s pejsky. Moc zdravíme Tadeáška i Endží a příští rok zkusíme další soutěže... Martice a Gábi

Odpovědět

—————

Datum: 28.06.2010

Vložil: Kristýna Hrdličková

Titulek: Díky, díky, díky

Ahojky,
jsem ještě pořád plná dojmů a super atmosféry z bostoního víkendu.
Holky, Marto a Gabko, moc vám oběma i všem vašim pomocníčkům děkuju, bylo to moc super. Jste jedničky a všichni, kdo přijeli vlastně taky. Bylo to moc prima a těším se na další setkání.
Jo a taky doufám, že všichni fotografové a fotografky se s námi podělí o svoje fotky.
Týnka

Odpovědět

—————

Datum: 28.06.2010

Vložil: Martice a Gábi (pořadatelé)

Titulek: Re: Díky, díky, díky

ahojky, děkujeme a jsme rády, že se líbilo. Moc rády jsme všechny viděly a nové zase poznaly... Příští rok v červnu zase :o)))))))))))

Odpovědět

—————

Datum: 18.05.2010

Vložil: Alena a Nelynka

Titulek: Brňáci???

Zdravím všechny bostonkáře! Chtěla jsem se optat, zda nejede na sraz někdo z Brna nebo blízkého okolí. Dívala jsem se, že cesta do Jičína(dopravou) nevychází zrovna na malý peníz, tak mě napadalo, že kdyby tu byl někdo, kdo chce jet autem, tak kdybychom se o cestu rozdělili, výjde to mnohem líp a ještě pohodlněji. Můj e-mail : alena.chylikova@seznam.cz.

Odpovědět

—————

Datum: 30.05.2010

Vložil: Artík

Titulek: sraz bostoňáčků

Dobrý den,
bohužel nejsme z Brna, ale chtěla jsem se zeptat na podrobnosti srazu. Nenašla jsem na internetu žádné informace k letošnímu sjezdu bostoňáků.
Předem děkuji za odpověď,
R.F.

Odpovědět

—————

Datum: 20.06.2010

Vložil: Bostonci :o)

Titulek: Re: sraz bostoňáčků

Ahojky Artíku, tak informace průběžně aktualizujeme a přihlášeným účastníkům zasíláme aktuality e-mailem. Přidali jsme veškeré novinky a tak doufáme, že najdete co potřebujete :o)
Těšíme se!

Odpovědět

—————

Datum: 26.02.2010

Vložil: Endží

Titulek: Super nápad

Ahojky lidičky i pejskové,jmenuji se Endží,nejsem sice bostonek ale máme doma bostonského chlapečka a všichni ho moc milujeme.Jé je kdyby jste viděli jak mě zlobí ale nikomu ho nedám je to naše miminko.
Loni jsme na srazu sice nebyli ale letos se nastopro ukážem už se moc těšíme.
Ten kdo tuhle akci vymyslel má u mojí paničky velikou pochvalu.Jestli chcete podívej te se na moje stránkywww.angelinaasistent.

Odpovědět

—————

Datum: 15.09.2009

Vložil: Jitka

Titulek: Buldobostonek - vyřešeno

Dobrý den všem bostonkářům,
před nějakým tím měsícem jsem se na vás obrátila s prosbou o pomoc při určování psíka na pohlednici - popiska říkala, že jde o buldočka, ale mně spíš připadal jako bostonek. Tak jsem mimo jiné požádala o pomoc i vás, bostonkáře, pomocí těchto stránek. Chcete-li zjistit, jak to vše dopadlo, můžete mrknout na tyto dva odkazy:

https://www.filokartie.cz/?cla=415
https://www.filokartie.cz/?cla=417

Děkuji všem, kdo se zúčastnili, moc si jejich pomoci cením. Zdravím vás i vaše pejsky, ahoj
Jitka Mikešová

Odpovědět

—————

Datum: 19.08.2009

Vložil: Hanka Brixová

Titulek: Setkání bostonků

Dobrý den,
koukám na Vaše stránky a jsem nadšená nápadem na setkání bostonků. Mám bostončí holčičku teprve měsíc a tohle plemeno mě opravdu nadchlo. Příští rok se určitě zúčastním setkání a budu se těšit na nové pejsky a lidičky kolem nich.
Jen víc takových nadšenců jako jste Vy – Hanka Brixová

Odpovědět

—————

                 


Kontakt

Kemp EDEN, Jinolice

Eden Jinolice s.r.o.
Libuň - Březka 152
Jičín 506 01


+420724601070 

bostonský teriér - boston terrier - bostonek - setkání